Inbank.

środa, maj 31, 2017

Nowy bank na rynku kredytów gotówkowych.

W Polsce mamy wiele banków, które cieszą się rosnąca popularnością. Nowy bank jaki pojawi się na rynku musi czymś przyciągnąć do siebie klientów, aby wejść na rynek i dorównać pozostałym bankom. Nie ma łatwego zadania, ale dobra reklama, ciekawe oferty mogą sprawić, ze taki nowy bank zaistnieje na rynku i będzie sobie na nim całkiem nieźle radził. Od niedawna na rynek wkroczył nowy bank InBank. Bank przygotowała na tyle ciekawą ofertę kredytu gotówkowego, że znalazł się on na pierwszym miejscu rankingu jaki przygotował eBroker.pl. Oferta niemal znokautowała konkurencję, ale czy jest naprawdę godna uwagi?

Obecnie konkurencja na polskim rynku kredytów gotówkowych jest bardzo ostra. Jak dotąd najlepszy kredyt pod względem kosztów można było znaleźć w banku Santander Consumer, w Eurobanku i w Alior Banku. Była to trójka czołowych banków z najlepszymi ofertami kredytów gotówkowych na rynku. Przebojem do tej grupy wkradł się InBank, który zwyciężył kwietniowe rankingi jakie opublikowano na stronie eBroker. Bank już od jakiegoś czasu zwracał na siebie uwagę przez propozycje dosyć ciekawych lokat bankowych. Teraz bank postanowił, ze zawalczy również o rynek kredytów gotówkowych i jak na razie bardzo dobrze sobie z tym radzi. Można śmiało powiedzieć, że bank ma ogromne szanse, aby za jakiś czas stać się jednym z najczęściej wybieranych przez klientów banku w Polsce. InBank stawia na jak najniższe koszta kredytu i możliwość wypłacenia środków za pośrednictwem internetu. Bez konieczności wychodzenia z domu można pożyczyć w banku kwotę nawet 50 tysięcy złotych. Ludzie lubią wygodę i łatwość w zdobywaniu tego co w danej chwili potrzebują. Lubią być wygodni i jeżeli mogą w taki szybki sposób wziąć kredyt z pewnością nie jedna osoba skorzysta z oferty jaką przygotował InBank.

Ranking najlepszych kredytów gotówkowych w kwietniu 2017 roku.

W kwietniowych rankingach InBank zaoferował swoim klientom najniższą ratę dla kredytu na kwotę 25 tysięcy złotych na okres spłaty dwóch lat. Dla porównania: kredyt w InBanku miał ratę miesięczną mniejszą aż o 87 złotych w stosunku do oferta banku, który zajął dziesiąte miejsce w rankingu. Taka różnica jest naprawdę bardzo duża. Taka przewaga jest dla konkurencji wyzwaniem, jeżeli chcą być wyżej w rankingu w kolejnych miesiącach. Porównując tą ofertę z innymi bankami dla innej kwoty kredytu i innej długości okresu jego spłaty zawsze oferta InBanku jest najlepsza. Ten estoński bank oferuje nam nie tylko niskie koszta kredytu. Można tutaj pożyczyć kwotę do 50 tysięcy złotych i można ją rozłożyć na okres nawet 60 miesięcy. Nowy kredyt gwarantuje nam stałe oprocentowanie w wysokości 8,85% w skali roku. Mamy gwarancję stałej stawki oprocentowania w przyszłości. Jest to bardzo ważne, gdyż z miesiąca na miesiąc może dojść do podwyżki stóp procentowych w NBP. Mając kredyt ze zmiennym oprocentowaniem rata miesięczna mogła by odczuwalnie wzrosnąć.

  • Posted by admin at 11:23:20 in