Depozyty bankowe.

przez | 8 sierpnia, 2022

EKO lokata Rentowna w BOŚ Banku.

EKO lokata Rentowna jest propozycja depozyt w BOŚ Banku z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 2,05% w skali roku. Lokatę możemy założyć od minimalnej kwoty 1 tysiąca złotych. Maksymalna kwota na lokacie nie została przez bank wskazana. Jest to depozyt na okres dziewięciu miesięcy. Jednym z warunków jakie trzeba spełnić jest założenie w banku konta osobistego razem z aktywną kartą debetową. Na depozyt można wpłacić jedynie nowe środki. Jest to lokata odnawialna jaką możemy założyć w oddziale, przez telefon lub przez internet. Odsetki bank kapitalizuje na koniec okresu. Utrata odsetek czeka każdego kto zdecyduje się zerwać lokatę przed czasem. EKOlokata Rentowna może mieć również oprocentowanie w wysokości 1,9% w skali roku.

EKO lokata Zyskowna w BOŚ Banku.

EKO lokata Zyskowna to kolejna z ofert jakie przygotował BOŚ Bank. Zakładając ten depozyt możemy liczyć na oprocentowanie nominalne w wysokości 2% w skali roku. Minimalna kwota potrzebna do założenia lokaty to jedyny 1 tysiąc złotych. Maksymalnie można wpłacić na lokatę 200 000 złotych. Okres trwania lokaty to pół roku. Tutaj również trzeba założyć konto osobiste w banku z aktywną kartą debetową. Lokata jest odnawialna, odsetki są kapitalizowane na koniec okresu, a sam depozyt można założyć w oddziale, przez telefon lub przez internet. Konsekwencją zerwania lokaty przed czasem jest utrata odsetek.

Nest Lokata na nowe środki w Nest Banku.

Nest Lokata Nowe Środki to oferta Nest Banku z oprocentowaniem nominalnym w skali roku w wysokości 2,3%. Jest to depozyt półroczny na jaki można wpłacić od 1 000 złotych do 2 mln złotych. Jest to depozyt bez otwierania konta bankowego. Jednym z warunków jest zasilenie lokaty nowymi środkami. Jeżeli nie spełnimy tego warunku bank obniży nam oprocentowanie nominalne do 1,2% w skali roku. Jest to dosyć nowa oferta jaka pojawiła się na rynku. Lokatę możemy założyć w oddziale banku lub przez Internet. Zerwanie jej przed czasem w konsekwencji sprawi że utracimy wszystkie zgromadzone odsetki. Nie ma ograniczeń co do maksymalnej liczby lokat jaką może założyć jeden klient. Lokata ma charakter odnawialny. Oferta jest godna uwagi i została przygotowana przez bank zarówno dla nowych jak i obecnych klientów.